BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU

DSC_3502.jpg

ZAJĘCIA SEKCJI BRAZYLIJSKIEGO JIU-JITSU OTWARTE SĄ ZARÓWNO DLA KOBIET JAK I MĘŻCZYZN. PROGRAM ZAJĘĆ PODZIELONY JEST NA RÓŻNE GRUPY ZAAWANSOWANIA - GRUPĘ POCZĄTKUJĄCĄ, ŚREDNIO ZAAWANSOWANĄ, ZAAWANSOWANĄ ORAZ ZAWODNICZĄ. TRENUJEMY ZARÓWNO REKREACYJNIE JAK I POD STARTY W ZAWODACH, DLATEGO TEŻ KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. NA PIERWSZE ZAJĘCIA WYSTARCZY STRÓJ SPORTOWY (KOSZULKA I SPODENKI). DOCELOWO POTRZEBNE BĘDZIE GI (KIMONO), KTÓRE MOŻNA NABYĆ W KLUBIE PO PREFERENCYJNYCH CENACH. 

DSC_3448.jpg

Naszym głównym trenerem jest BRAUlio estima - wielokrotny mistrz świata czarnych pasów. braulio nieustannie dba o rozwój techniczny klubowiczów, regularnie odwiedzając nas.

PAMIĘTAJ, NIGDY NIE JEST SIĘ ZA STARYM ABY ZACZĄĆ TRENOWAĆ BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU! NIE MUSISZ POPRACOWAĆ NAD FORMĄ ZANIM PRZYJDZIESZ DO NAS, zajmiemy się tobą - ROBIMY TO OD 2005 ROKU.

 

BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU GRUPA KOBIECA

Zrzut ekranu 2017-08-22 o 13.17.20.png

Dwa razy w tygodniu trener Irena Preiss prowadzi zajęcia wyłącznie dla kobiet. Jest to grupa mieszana jeżeli chodzi o poziom zaawansowania, dlatego zapraszamy wszystkie Panie chcące spróbować swych sił w Brazylijskim Jiu-Jitsu.